Spotkanie integracyjne „Campol”

Po długiej przerwie spowodowanej "korona wirusem" w końcu członkowie Koła Powiatowego PZN w Chojnicach mogli się spotkać. Zarząd zorganizował  dnia 21.07.2021 r. wyjazd dla 45 osób do  "Campolu" koło Człuchowa.

Tam w Sali Rycerskiej wszystkich przybyłych powitała Prezes Koła Elżbieta Szymańska, która w skrócie przedstawiła obecną sytuację Koła. Następnie kol. Ewa Kachlicka odczytała Sprawozdanie z działalności Koła za pierwsze półrocze tej kadencji to jest za okres od III 2019 r. do VII 2021 r. Sprawozdanie przyjęto bez uwag.

Wiadomo, że 2021 r. jest ważnym rokiem dla Koła bo obchodzimy 70 – Lecie istnienia naszego związku. Z tej to okazji kol. Ewa przedstawiła nam całą historię Koła z tego okresu. Było miłe zaskoczenie dla zarządu, ponieważ  w ciszy i skupieniu członkowie wysłuchali te wspomnienia.

Było sporo wolnego czasu, mogliśmy powspominać ostatnie „ ciężkie czasy w pandemii” gdzie byliśmy pozbawieni wspólnych wyjazdów i spotkań. Podczas pobytu na "Campolu" zapaleńcy zwierząt mogli zwiedzić mini ZOO.

Na zakończenie był wspólny obiad a to dzięki pieniążkom pozyskanym z 1 % i częściowej odpłatności przez samych uczestników.

Dodatkowe informacje