Spotkanie integracyjne

W dniu 23.02.2019 r. w siedzibie powiatowego koła PZN w Gdyni odbyło się spotkanie integracyjne członków naszego koła. W spotkaniu wzięło udział kilkanaście osób, które przyniosły sporządzone przez siebie wyroby kulinarne. Spotkaniu towarzyszyła muzyka i tańce. Fot. Marek Michalak


Grupy wsparcia gdyńskiego koła PZN

W każdą środę od godz. 14:00 w siedzibie koła powiatowego PZN w Gdyni odbywają się spotkania w ramach grup wsparcia. Każda osoba z dysfunkcją wzroku oraz członkowie ich rodzin i przewodnicy  mogą skorzystać z porad w zakresie czynności dnia codziennego czy obsługi urządzeń elektronicznych. Na spotkaniach wymieniamy się własnymi doświadczeniami. Fot. Marek Michalak

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


 

Kolęda 2019 w Kole Powiatowym PZN w Gdyni

W siedzibie Powiatowego Koła PZN Gdynia w dniu 18.01.2019 r. miała miejsce kolęda. Nasze biuro odwiedził opiekun PZN ks. Franciszek.

Spotkanie Wigilijne 2018 w Kole Powiatowym PZN w Gdyni

W dniu 12.12.2018 r. w restauracji "Jedyna" w Gdyni-Witomino odbyło się spotkanie opłatkowe członków gdyńskiego powiatowego koła PZN. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Wystawa fotografii Tadeusza Wańskiego

Wystawa fotografii Tadeusza Wańskiego w Muzeum Miasta Gdynia. Tadeusz Wański był fotografem, który w latach międzywojennych stworzył pojęcie fotografii piktorialnej, która zbliżyła fotografię do malarstwa. Wystawę zwiedzaliśmy w towarzystwie Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym.

 

 

 

 

Dodatkowe informacje