Walne Zebranie Koła

W dniu 21.08.2019 r. w Domu Rzemiosła w Gdyni przy ul.10 lutego odbyło się walne zebranie naszego Koła. W trakcie spotkania odczytano sprawozdanie z działalności naszego Koła za okres od 15.07.2015 r do 21.08.2019 r.Przewodniczącym zebrania był Tadeusz Bigus,zastępcą przewodniczącego Ewa Redzimska-prezes Okręgu Pomorskiego PZN, sekretarzem Waldemar Pożarowszczyk - prezes Koła Gdynia. Wybrano również Zarząd na kolejną kadencję. W walnym zebraniu uczestniczyło kilkudziesięciu członków naszego koła.

Posiedzenie Zarządu Koła

W dniu 26.07.2019 r. w siedzibie Koła Powiatowego PZN Gdynia odbyło się posiedzenie Zarządu. Celem spotkania było przygotowanie do walnego zebrania, które planowane jest na 21.08. br.

Przycisk sygnalizacyjny

Przycisk sygnalizacyjny Crossguide EK 533 Plus to nowe urządzenie montowane na przejściach dla pieszych. Zostało wyposażone w dodatkowe funkcje dźwiękowe i świetlne ułatwiające niepełnosprawnym przejście przez jezdnię. Ciekawostką jest dodatkowy przycisk wydłużający czas zielonego światła czy wypukła grafika (na boku urządzenia)  wyglądu przejścia. Urządzenie zostało zaprezentowane w Urzędzie Miasta Gdyni przez przedstawiciela firmy Bush, producenta przycisku. W prezentacji wzięli udział przedstawiciele naszego koła oraz władz UM. Wkrótce zostanie przetestowane na gdyńskich ulicach.

Spotkanie Zarządu

W dniu 10.05.2019 r. w naszym kole powiatowym odbyło się spotkanie Zarządu koła powiatowego PZN Gdynia. Omówiono bieżące sprawy z zakresu działalności i finansów koła. Ustalono również termin zebrania sprawozdawczo-wyborczego, które odbędzie się w sierpniu.

Spotkanie integracyjne

W dniu 23.02.2019 r. w siedzibie powiatowego koła PZN w Gdyni odbyło się spotkanie integracyjne członków naszego koła. W spotkaniu wzięło udział kilkanaście osób, które przyniosły sporządzone przez siebie wyroby kulinarne. Spotkaniu towarzyszyła muzyka i tańce. Fot. Marek Michalak


Dodatkowe informacje