Kolęda 2019 w Kole Powiatowym PZN w Gdyni

W siedzibie Powiatowego Koła PZN Gdynia w dniu 18.01.2019 r. miała miejsce kolęda. Nasze biuro odwiedził opiekun PZN ks. Franciszek.

Spotkanie Wigilijne 2018 w Kole Powiatowym PZN w Gdyni

W dniu 12.12.2018 r. w restauracji "Jedyna" w Gdyni-Witomino odbyło się spotkanie opłatkowe członków gdyńskiego powiatowego koła PZN. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Wystawa fotografii Tadeusza Wańskiego

Wystawa fotografii Tadeusza Wańskiego w Muzeum Miasta Gdynia. Tadeusz Wański był fotografem, który w latach międzywojennych stworzył pojęcie fotografii piktorialnej, która zbliżyła fotografię do malarstwa. Wystawę zwiedzaliśmy w towarzystwie Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym.

 

 

 

 

Wernisaż

Wernisaż wystawy fotograficznej będącej plonem projektu "Poczuj modernizm". Autorem projektu było Muzeum Miasta Gdynia. Osoby niewidome i niedowidzące z Trójmiasta fotografowały gdyńską architekturę modernistyczną pod opieką instruktorów fotografii. Wśród nagrodzonych znalazł się również fotograf z naszego koła.

REHA for the Blind

Kolejna edycja konferencji REHA for the Blind w Warszawie. Konferencja połączona była z wystawą sprzętu i licznymi sympozjami. Uczestniczyli w niej niewidomi i niedowidzący z całej Polski w tym także członkowie naszego Koła powiatowego.

Dodatkowe informacje