Oferta na Wielkanoc

O F E R T A

na  pobyt w okresie Świąt Wielkanocnych

w dniach 19-23.04.2019 r

w Ośrodku Leczniczo- Rehabilitacyjnym im.kpt. Jana Silhana „NESTOR” w Muszynie

Część I. Informacje o oferencie

Nazwa: Ośrodek Leczniczo – Rehabilitacyjny im. kpt .Jana Silhana „NESTOR”

Adres: 33-370 Muszyna, ul. Lipowa 4, woj. małopolskie

Telefon: ( 0-18 ) 471 40  29

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www: nestormuszyna.pl

NIP: 734-10-81-635

REGON: 007025575

Konto: ING 09 1050 1722 1000 0090 3014 2807

Posiadane certyfikaty:

Sądecki Laur Turystyczny  – wyróżnienie w kategorii hoteli i ośrodków wypoczynkowych przyznane przez Kolegium Nagrody Honorowej Nowosądeckiej Izby Turystycznej.

Złote Jabłko Sądeckie – za wysoki poziom świadczonych usług w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacyjnego.

Część II. Informacje o pakiecie usług

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny im. kpt. Jana Shilana „Nestor” prowadzi działalność profilaktyczną, leczniczą i rehabilitacyjną w zakresie schorzeń ujętych w profilu leczniczym uzdrowiska Muszyna oraz specjalizuje się w rehabilitacji osób niepełnosprawnych szczególnie niewidomych i niedowidzących. Ośrodek Leczniczo- Rehabilitacyjny  „Nestor” w Muszynie położony jest w samym sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie  rezerwatu lipowego „Obrożyska” – największego skupiska lipy górskiej w Europie. Jest to zaciszny zakątek Muszyny, jednak do centrum i największych atrakcji oferowanych przez Muszynę dzieli go niespełna 1 do 3 km (siłownia na świeżym powietrzu, Park zmysłów, Park Magicznych Ogrodów, Ogród Biblijny, Muzeum Państwa Muszyńskiego, Dwór Starostów itp…)Zaprasza strudzonych wielkomiejskim gwarem, dla których cisza i spokój są warunkiem dobrego wypoczynku i relaksu. Zgodnie ze standardami  wyposażone pokoje, domowa kuchnia, zaplecze rekreacyjne i dyskretna obsługa podnoszą jakość spędzonego tu czasu.

Charakterystyka oferowanych usług:

- zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym

- wyżywienie 3 posiłki dziennie śniadanie, obiad, kolacja z uwzględnieniem posiłków świątecznych

- pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu

- możliwość bezpłatnego korzystania z bilarda i ping – ponga

- możliwość bezpłatnego korzystania z bezprzewodowego Internetu

- możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni

- W OLR ”NESTOR” znajduje się kawiarnia, gdzie można organizować spotkania towarzyskie oraz Altana  na zewnątrz, gdzie można organizować spotkania przy grillu.

Na terenie Ośrodka znajduje się również niestrzeżony zamykany na noc parking dla samochodów.

Część III. Koszt

Cena osobodnia: 96,00 zł

Oplata uzdrowiskowa: 3,50 zł za dzień

DLA CZŁONKÓW PZN 6% ZNIŻKI – CZYLI OSOBODZIEŃ W CENIE 90.00 zł

Pobyt w dniach 19-23.04.2019 wynosi 360.00 zł

Każda osoba przebywająca dłużej niż dobę na terenie gminy Muszyna zobowiązana  jest również do uiszczenia w recepcji Ośrodka opłaty uzdrowiskowej w wysokości 3.50 zł/za dzień pobytu według uchwały NR II.14.2018 Rady Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna z dnia 30 listopada 2018 roku.

Z opłaty uzdrowiskowej zwolnione są osoby z orzeczeniem stopnia niepełnosprawności 04-0  oraz ich opiekunowie.

Ośrodek Leczniczo- Rehabilitacyjny im.kpt. Jana Shilana „Nestor” współpracuje z Biurami Turystycznymi działającymi na terenie miasta i gminy Muszyna, które organizują liczne wycieczki  nie tylko po Beskidzie Sądeckim ale również w Tatry, na Słowację, Węgry i Ukrainę.

Atrakcją Muszyny jest naturalne nieskażone środowisko ,bogactwem zasoby leczniczych wód mineralnych. Duża ilość zabytków do zwiedzania jak: ruiny zamku starostów Państwa Muszyńskiego z XIV w, podzamkowy zespół dworski XVIII/XIX w. dwór starostów, zajazd z XIX w. (obecnie Muzeum Regionalne PTTK Państwa Muszyńskiego, kordegarda, barokowy kościół obronny pw. św. Józefa Oblubieńca z XVII w. z rzeźbami gotyckimi, kapliczki św. Jana Nepomucena i św. Floriana na Rynku z przełomu XVII/XIX w., Cmentarz Żydowski, zabytkowy zespół domów mieszczańskich z XIX/XX w. – ul. Kościelna a także ogrody biblijne, sensoryczne i magiczne. Ponadto turystów zachęcają szlaki piesze i rowerowe o różnym stopniu trudności i liczne wyciągi narciarskie w okolicy.

Dodatkowe informacje